Talha Koç Kimdir?

Yusuf Kalkavan Anadolu Lisesi ve İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesinde Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği okudu.

Üniversite eğitiminin yanında arkadaşları Kemal Erdem ve Mesut Bayrak ile kulüp kurma faaliyetlerine girişti ve mevcut Eğitim ve Bilişim Teknolojileri Kulübü’ne girdi. Kulüp,  öğrenciler için faydalı etkinlikler düzenledi ve düzenlemeye devam etmektedir. Konferanslar ve teknik gezilerle öğrencilere sektörü tanıma imkanı sundu.

Fatih Çapak ile beraber girişimlere başladı. Mavi Ay Dergisinde çalışarak dergiye katkıda bulundu ve basılı dergi hakkında tecrübe edindi. Daha sonra yakın çevresi ve Fatih Çapak ile girişimcilik alanında yeni girişimcilere yol gösterici olması açısından online Step Dergisi Projesini başlattılar..

Step Dergisi 10 binlerce okur kitlesine ulaştı. Ve onlarca başarılı iş adamının tecrübelerini sayfalarına taşıdı.

C# ve veritabanı üzerinde sektörde çalışmaktadır. Ağırlıklı olarak backend development üzerinde çalışmakta olup profesyonel ve kaliteli kod yazmak ile ilgilenmektedir.

WHO IS TALHA KOÇ

I am a software engineer. I am trying to develop easy to maintain, clean, understandable, sustainable codes. I like software and i like to write about it. In this website I share Turkish contents about software. Please check out my medium account for English content.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Arama

Twitterda

© 2014 - Talha Koç. All Rights Reserved. Powered by Wordpress and Design by We Create Web Designs